Gizlilik Kuralları

Telif Hakkı Uyarısı

Bu web sitesinde yayınlanan tüm haber, makale, görsel ve video malazgirtajans.com’a ’a aittir. (Web sitesinde yayınlanan metin, haber, fotoğraf, resim, ses materyali ve tüm malzemeler sınırlama olmaksızın telif hakkı mülkiyeti altındadır.)

Telif hakkı lisansı

Sizlere dünya çapında şahsınıza münhasır kullanabileceğiniz ücretsiz geri alınabilir lisans sunar:

  1. Bir web tarayıcısı üzerinden bilgisayar ya da mobil cihaz kullanarak malazgirtajans.com’u ziyaret etmek ve materyallerden yararlanmak.
  2. Web sayfasında yayınlanan bazı içerikleri kopyalama ve cihazınızda depolama.
  3. Ticari amaçlı olmayan web sitenizde materyalleri kullanabilme.

ararattajans.com yukarıda yer alan maddeler dışında web sitesinde yayınlanan içerikler ile ilgili hiçbir hak vermez. Başka bir deyişle,malazgirtajans.com’un tüm hakları saklıdır.

Web sayfasında yer alan tüm içeriklerin kamuya açık oluşumlarda yayınlanması öncesinden ararattajans.com editörlerinden gerekli izinlerin alınması şartı vardır.

Veri Gizliliği

Bu web sitesindeki verilerin otomatik veya sistematik bir şekilde kopyalanıp, toplanması kesinlikle yasaktır. Özel haberlerde ‘malazgirtajans.com’un haberine göre şeklinde alıntı yapılabilir.’

Telif Hakkı İzinleri

haber@araratajans.com mail adresine yazarak bu web sitesinde telif hakkı içeren materyalleri kullanmak için izin isteyebilirsiniz.

Telif hakkı Yasal İşlem

ararattajans.com web sayfasında yer alan materyallerin kullanımı konusunda telif hakları yasasını uygulamaktadır.

Web sayfamızda yer alan haber, görsel ve videoların yukarıda yer alan maddeler dışında telif haklarına aykırı şekilde kullanılması durumunda ararattajans.com, tedbir amaçlı yasal işlem başlatacaktır. Uygulanacak yasal işlemin masrafları da telif hakkını ihlal eden kişi veya kurumlar tarafından ödenecektir.

Yandex.Metrica